GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Servisdelar 3295463
nr 329 5463
Servisdelar
Rörstrand, 45-del, 1800-tal (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 september 2004
27/9 12:20:09
100 kr
27/9 15:56:54
Rörstrand